Targi Intermasz

Międzynarodowe targi INTERMASZ 2015

Targi INTERMASZ 2015 to druga edycja tego dość sporego przedsięwzięcia. Impreza odbywająca się w Poznaniu w dniach 6-9 maja to Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Specjalistycznego. Pierwsza odsłona tego przedsięwzięcia osiągnęła spory sukces, dlatego też zdecydowano się  na postawienie kolejnego kroku.

W przyszłości całe wydarzenie ma powtarzać się w dwuletnich, nie zaś jak to było do tej pory, w rocznych odstępach. W tegorocznej edycji wydarzenia pojawiły się również spotkania z największymi autorytetami działającymi czynnie w branży budownictwa infrastrukturalnego. Osoby te w sposób merytoryczny i w pełni profesjonalny opisywały swoje doświadczenia. Nam udało się zasięgnąć opinii przedstawiciela firmy budowlanej z Chojnic. Zdaniem naszego rozmówcy tegoroczna edycja targów była znacznie lepsza niż ich ubiegłoroczna odsłona, przede wszystkim ze względu na większą ilość dostawców reprezentujących dużych producentów sprzętu budowlanego i pojazdów specjalistycznych. Zaproponowane przez organizatorów seminaria również zostały wyraźnie docenione przez przepytywanego przez nas partnera.

Targi, o których mowa to jedno z najważniejszych i trzeba dodać, że dość sporych tego typu wydarzeń w branży – zarówno w Polsce, jak i na terenie całej centralno-wschodniej części Europy. Organizatorzy targów wychodzą z założenia, że warto rozmawiać w sposób merytoryczny i profesjonalny na tematy, które dotyczą zagadnień związanych z maszynami. Oprócz tego zadbano również o liczne atrakcje, takie jak na przykład zabawy czy konkursy, w których udział mogli brać zarówno dorośli, jak i najmłodsi.

Pozytywna odpowiedź ze strony dotychczasowych uczestników, a także ich chęć do współtworzenia tej wyjątkowej imprezy skłania do organizowania kolejnych edycji, dzięki którym możliwe będzie stworzenie trwałej płaszczyzny sprzyjającej wymianie informacji na temat skomplikowanych maszyn i niesłychanie użytecznego, a nawet niezbędnego w pewnych sytuacjach specjalistycznego sprzętu. Targi otwarte są nie tylko dla ludzi zainteresowanych branżą, którzy pochodzą z Polski, ale również dla tych, którzy na co dzień działają nawet w dużym oddaleniu od jej granic. Wymiana doświadczeń i informacji na temat rozwiązań stosowanych w różnych krajach może okazać się niesłychanie cenna i korzystna dla każdej ze stron, ponieważ pozwala na zdobycie nowej wiedzy, która zawsze jest na wagę złota.

Sukces drugiej edycji INTERMASZ pozwala mieć nadzieję na to, że możliwe okaże się organizowanie kolejnych,  a przez to budowanie solidnej marki samego wydarzenia, które będzie stale się rozrastać, a także tworzenie szerokiej płaszczyzny porozumienia dla specjalistów z różnych zakątków Polski czy Europy. Te targi to nie tylko profesjonalna wiedza, ale również świetna zabawa dla całej rodziny. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie i w gronie osób o podobnych zainteresowaniach spędzi miło czas.