Międzynarodowe targi transportowe w Warszawie – musisz tam być!

Jeśli działasz w branży transportowej i zależy Ci na tym, aby stale być na bieżąco z nowoczesnymi rozwiązaniami, to Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki, które odbędą się 4-6 listopada w Warszawie będą idealną propozycją dla Ciebie. Całe to wydarzenie jest skierowane głównie do osób, które profesjonalnie działają w branży transportowej, niemniej jednak nawet jeśli dopiero planujesz rozpocząć tego typu działalność, to warto żebyś przyszedł.

Możliwość promowania usług

Jeśli prowadzisz usługi transportowe, to na targach możesz reklamować się przed naprawdę sporą grupą biznesową, która przeważnie przyjeżdża nie tylko celem podłapania nowinek i nowości, ale przede wszystkim po to, aby nawiązywać nowe kontakty. Tutaj kierujesz swój przekaz do idealnej grupy docelowej, która obraca się w tym środowisku, nie musisz więc wysyłać reklam do osób, które wcale nie muszą być zainteresowane usługami, jakie oferujesz.

Tematyka tegorocznych targów

Głównym tematem będzie transport intermodalny, czyli cargo, sprzęt przeładunkowy czy porty oraz terminale. Niemniej ważny będzie również sam transport drogowy, morski, kolejowy oraz lotniczy, bowiem należy pamiętać, że na usługi transportowe nie składają się tylko i wyłącznie ciężarówki, które możesz spotkać na drodze podczas jazdy samochodem.

Oczywiście poruszone zostaną również zagadnienia z zakresu logistyki i spedycji, gdzie omówione zostaną nowoczesne sposoby śledzenia pojazdów, jak i również zarządzanie poszczególnymi flotami. Ważnym tematem będzie również bezpieczeństwo w transporcie i jemu poświęci się osobne wystąpienie.

Na pewno nie zabraknie informacji o rozmaitych usługach towarzyszących, gdyż jak doskonale wiemy, na transport składa się mnóstwo różnych czynników, które muszą brać pod uwagę podczas realizowania usług.

Dla kogo ta impreza?

Tak naprawdę nie jest szczególnie ważne, czy jesteś firmą oferującą przewozy międzynarodowe, usługi logistyczne, spedycyjne, czy też może pracujesz jako przewoźnik. Dla każdego uczestnictwo w targach może przynieść wiele dobrego.

3 komentarze

  • przewożnik

    Pozycja obowiązkowa dla każdego przewoźnika i osoby obracającej się w branży transportowej

  • Czy tam się płaci jakieś wpisowe albo coś? Bo wybrałbym się, ale chciałbym wiedzieć jak wygląda sprawa prezentacji firmy itd.

  • Wszystkiego możesz dowiedzieć się na stronie organizatora