Taxi z wcześniejszą rezerwacją

Taksówki z wcześniejszą rezerwacją

W Polsce działa jedynie kilka dużych lotnisk, które obsługują loty międzynarodowe. Ponadto loty w najdalsze zakątki świata startują praktycznie tylko z Warszawy. Wielu pasażerów jest więc zmuszonych do długich podróży z miejsca zamieszkania, by dotrzeć na lotnisko w określonym czasie. Co zrobić, by mieć pewność, że zdąży się na odprawę, nawet gdy mieszka się kilkadziesiąt czy kilkaset kilometrów od lotniska?

Prywatny transport najpewniejszy

Na lotniska w dużych miastach można dotrzeć komunikacją publiczną. Do większości z nich można dojechać autobusami miejskimi i podmiejskimi, bądź pociągami. Zdarza się jednak, że komunikacja miejska stoi w korkach, a pociągi mają kilkadziesiąt minut opóźnienia. W takiej sytuacji osoby wybierające się na lotnisko zwykle gorączkowo poszukują taksówki. Niestety, może się okazać, że wszystkie taksówki są już zajęte, przez co pasażer spóźni się na odprawę. Aby uniknąć takiej przykrej sytuacji, warto pokusić się o wcześniejsze zamówienie taksówki.

Krk.taxi umożliwia zamówienie taksówki na lotnisko za pomocą wygodnego i prostego formularza online. Taxi można zarezerwować o dowolnej porze dnia i nocy, wskazując z jakiego miejsca ma być odebrany zamawiający, i do jakiego miejsca ma być zawieziony. Przykładowo, osoba wyjeżdżająca na wakacje z Krakowa, może zarezerwować taksówkę, która odbierze ją z Nowego Sącza, a następnie przewiezie na lotnisko w Balicach. W podobny sposób można zarezerwować samochód z kierowcą na podróż powrotną – formularz można wypełnić jeszcze podczas pobytu za granicą, a w razie potrzeby dokonać korekty rezerwacji w okresie do 12 godzin poprzedzających termin realizacji.

Co ważne, wybierając taksówkę jako środek transportu na lotnisko, zyskuje się pewność, że dojedzie się na czas. Samochód pojawi się we wskazanym miejscu bez opóźnienia, a następnie możliwie najszybciej dotrze na lotnisko. Zniknie zatem obawa, że odprawa zostanie zakończona zanim dojedzie się do Balic, czy też innego lotniska w kraju.

Transport pomiędzy lotniskami

Usługa krk.taxi umożliwia zamówienie transportu pomiędzy lotniskami w kraju. Często pasażerowie docierający do Balic chcą dojechać do Okęcia lub Pyrzowic, by tam przesiąść się na inny samolot. Aby transfer upłynął w komfortowych warunkach, warto wybrać taksówkę. Dzięki niej nie tylko szybciej pokona się trasę pomiędzy dwoma miejscami, ale również nie będzie się musiało szukać przystanków autobusowych, czy stacji kolejowych – jest to spore ułatwienie dla osób nieznających miasta.