Targi TransRussia i koszty reklamy

Pisaliśmy już o targach TransRussia jako jednym z najbardziej wymownych wydarzeń w branży transportowej oraz wysokich kosztach. Dzisiaj przeanalizujemy stawki, które przyjdzie zapłacić za poszczególne pakiety reklamowe i wejściówki.

Czy to się w ogóle opłaca?  

Biorąc pod uwagę, że na targach odbywają się rozmaite konferencje, debaty czy spotkania, w których bierze udział około 300 przedstawicieli różnych znanych firm transportowych, którzy reprezentują 20 różnych krajów z całego świata.

Najdroższy pakiet reklamowy

Jest to Pakiet Sponsora Generalnego, który w przeliczeniu na złotówki kosztuje nieco ponad 50 000 złotych. Obejmuje on 5 darmowych biletów na wieczorny bankiet, 5 wejściówek na konferencję, dodatkowo jest możliwość 20 minutowego wystąpienia oraz obecność w katalogu informacyjnym targów. Dodatkowo logo oraz informacje o danej firmie są dość szeroko rozpowszechnione po całej powierzchni targów.

Coś dla bardziej oszczędnych

Jeśli interesują Cię najtańsze opcje, to pakiet Sponsor Sesji jest dla Ciebie. Kosztuje w granicach 13 000 złotych o proponuje 2 możliwości wejścia na konferencję oraz bankiet. Możliwa jest również promocja firmy poprzez umieszczenie logo w katalogu informacyjnym oraz w salach, gdzie odbywają się prelekcje.

Zasada jest prosta, im droższy pakiet, tym więcej można mieć możliwości promocyjnych i spotkania się z jeszcze ciekawszymi ludźmi.

Sponsor Generalny – pakiet dla wybrańców

Kosztuje w granicach 100 tysięcy złotych i może go wykupić wyłącznie jeden uczestnik targów. Zawiera w sobie ogromne możliwości promocji, m.in. 50 publikacji w czasopismach branżowych,  bardzo szeroką obecność w katalogu informacyjnym targów, logo firmy na makietach reklamowych targów, mediach oraz banerach . Jeśli by dokładnie przeanalizować całą zawartość pakietu, to wbrew pozorom cena nie jest przesadzona i proponuje naprawdę mocne możliwości reklamowe dla firmy, która się na nią zdecyduje.

One comment

  • Uhhhh, no nieźle, 100 tysięcy złotych za pakiecik, choć z drugiej strony może to się rzeczywiście opłaca?